photodune-6670322-typewriter-m-480x480

شرکت بیلفت تجارت آسیا پیشرو در تأمین گلند های صنعتی و ضد انفجار در سال 1386 تأسيس گرديد .قابل ذکر است که مدیریت این شرکت ابتدا در سال 1378 با تأسیس الکترو صنعت پویان فعالیت نموده که در ادامه فعالیت در سال 1379موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت بیمد ترکیه گردید ، طی این سالها با همکاری نزدیک تمامی  تولیدات این شرکت کلیه استاندرارد های بین اللملی را کسب نموده و در ایران با نام گلند بیمد ترکیه مشهورمیباشد.

لذا جهت افزایش توانمندی و ارائه بیشتر خدمات به مشتریان در سال 1386 اقدام به تأسیس شرکت بیلفت تجارت آسیانمود که علاوه بر ارائه ی محصولات با مارک بیمد اقدام به تهیه و توزیع اقلام ، بست کمربندی با مارک ساپیسلکو ایتالیا ، هلرمن انگلیس و  اقلام سفارشی دیگر نموده است. 

شرکت بی لفت تجارت آسیا هم اکنون جزو وندورلیست شرکنهای بزرگ تابلو ساز و پیمانکار( مپنا ) و پروژه های صنعتی ونیروگاهی ونفت وگازوپتروشیمی در ایران میباشد.

شرکت بیلفت تجارت آسیا در ادامه فعالیت خود و با توجه به شرایط موجود تحریم جهت خدمات بهتر اقدام به همکاری نزدیک با شرکت ELPIM  ترکیه جهت تامین و تجهیز اقلام ضد انفجار CORTEM    ایتالیا و Hawke نموده است که جهت گذر از شرایط اقتصادی وسیاسی موجود گام بزرگی در جهت مشارکت در پیشبرد اهداف عالیه ایران سربلند در تمام عرصه ها داشته باشد.